Bramy i ogrodzenia

Produkcja: Bramy, ogrodzenia

Firma "Lizurej" oferuje szeroki asortyment bram wjazdowych , garażowych , ogrodzeń i automatyki. Naszym Klientom zapewnimy profesjonalną obsługę od A do Z – począwszy od wykonania bramy w naszym Zakładzie, według projektu czy wizji Klienta , po montaż i profesjonalny serwis zapewniony przez naszą kadrę. Do naszego asortymentu należą: bramy przesuwne i skrzydłowe, wykonywane z profili zamkniętych o dowolnych kształtach oraz ogrodzenia kute, kraty i balustrady.

BRAMY PRZESUWNE

wykonywane i wykorzystywane są z uwzględnieniem indywidualnych życzeń zamawiającego. Są to bramy samonośne i obustronnie przesuwne. Charakteryzują się bardzo płynnym ruchem przy dużej masie własnej. Wskazane jest stosowanie napędów elektromechanicznych, sterowanych za pomocą fal radiowych – najwyższej jakości automatyka firmy BFT do bram dostępna jest w naszej ofercie. Bramy można zabezpieczyć antykorozyjnie poprzez ocynkowanie i lakierowanie proszkowe .

BRAMY JEDNO I DWUSKRZYDŁOWE

to bramy o prostym i ładnym wzornictwie, wysokiej jakości wykończenia. Są bardzo uniwersalne, mają wiele zastosowań oraz długą gwarancje użytkowania. Wszelkiego rodzaju elementy wykonujemy na indywidualne życzenie odbiorców.

Bramy można zabezpieczyć antykorozyjnie poprzez ocynkowanie i lakierowanie proszkowe . Również do bram jedno i dwuskrzydłowe możemy zastosować automatykę firmy BFT .

Aby zobaczyć przykłady bram i ogrodzeń zapraszamy do naszej galerii zdjęć lub do odwiedzenia naszej firmy.

Firma nasza dokonuje pomiaru oraz wyceny, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 34 31 70 439 lub 34 31 70 419

Zakład metalowy - Lizurej brama przesuwana dachówki