Łańcuchy

Łańcuchy GALLA

to specyficzny rodzaj łańcucha, przeznaczonego dla maszyn używanych w przemyśle lekkim i ciężkim . Nasz zakład jest producentem tego typu łańcuchów od początków istnienia – to one były pierwszym produktem od którego zaczynaliśmy funkcjonowanie na rynku. Produkujemy łańcuchy dla potrzeb przemysłu hutniczego, górniczego, cementowego, spożywczego, oraz dla indywidualnych odbiorców. Dzięki naszemu doświadczeniu, wykonujemy je według specjalnych wymagań klientów – uwzgledniając najbardziej nietypowe parametry. Linia produkcyjna naszej firmy oferuje:

Łańcuchy przegubowe

w wykonaniu specjalnym jedno i dwupasmowe, łańcuchy rolkowe pociągowe według dokumentacji zleceniodawcy, w tym szczególnie łańcuchy o dużych podziałkach dla potrzeb utrzymania ruchu urządzeń specjalnych.

Łańcuchy przegubowe, napędowe i przenośnikowe znormalizowane wg PN i DIN

w tym łańcuchy rolkowe jedno, dwu i trzyrzędowe

Kołnierze stalowe do rurociągów:

płaskie, zaślepiające, z szyjką i gwintowane wg PN i DIN

Łańcuchy przegubowe produkowane od 1981 roku w naszym zakładzie odpowiadają wymaganiom międzynarodowym – normom i atestom obecnym w przemyśle. Wysoką jakość, trwałość i niezawodność zapewnia stosowanie nowoczesnej technologii i obróbki cieplnej elementów łańcucha oraz własności mechaniczne i chemiczne stali dobieranych na łańcuch. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji łańcuchów o dużych podziałach dla potrzeb utrzymania ruchu urządzeń specjalnych. Łańcuchy napędowe rolkowe /PN-M84168, DIN 8187, ISO-R606/ jedno, dwu i trzyrzędowe wykonujemy w zakresie wymiarów od 3/8" do 4 1/2". Łańcuchy te mają zastosowanie do napędów wszelkich rodzajów, wykazują wydatne zmniejszenia zużycia i spokojniejszy bieg. Przedstawiamy poniżej szkice łańcucha rolkowego wraz z tabelą wymiarów oraz kilka przykładów z naszej produkcji.

Zakład metalowy - Lizurej brama przesuwana dachówki