o firmie O naszej Firmie

Nasza firma – PPHU „Lizurej”

jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, obecnym na rynku już od 1981 roku . Oferujemy wysokiej jakości produkty, gwarantujące trwałość i solidność. Możecie Państwo nam zaufać – posiadamy długoletnie doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i nowoczesną technologie, a zadowolenie Klienta jest dla nas sprawą pierwszorzędną.

Posiadamy szeroki zakres usług: począwszy od produkcji w zakresie obróbki metali, po dystrybucje materiałów i akcesoriów dachowych , automatyki do bram . Wszystkie elementy wykonujemy na miejscu – posiadamy własną obróbkę cieplną, narzędziownie oraz park maszynowy, pozwalający na wiele możliwości produkcyjnych. Zapewnia on wysoką jakość i elastyczność wobec potrzeb klienta.

Produkujemy: bramy – bramy przesuwne i bramy 2-skrzydłowe , ogrodzenia kute, kraty i balustrady, akcesoria dachowe – wsporniki łaty kalenicowej , elementy komunikacji dachowej, płotki przeciwśniegowe, rozmaite elementy metalowe – konstrukcje stalowe , stojaki rowerowe , konstrukcje w/g dokumentacji technicznej , łańcuchy galla typowe oraz wg dokumentacji technicznej . Większość elementów zostaje zabezpieczonych przed korozją poprzez ocynkowanie ogniowe oraz lakierowanie proszkowe .

O naszej rzetelności i dobrej opinii świadczy zadowolenie Klientów – jesteśmy obecni w wielu miejscach całego kraju i za granicą. Świadczą o tym wystawione nam i naszym produktom referencje z wielu miejsc. Wciąż się rozwijamy, poszukujemy nowych rynków zbytu, klientów i rozwiązań technologicznych. Postanowienie to realizujemy organizując prezentacje oraz biorąc udział w licznych imprezach wystawienniczych.

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i propozycje. Zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz szybkie dostawy. Ponadto, posiadamy własny transport, dowożąc towar w dowolne miejsce w Polsce. Gwarantujemy z naszej strony kompleksową obsługę, doradztwo techniczne i transport. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę charakter zamówienia i oczekiwania. Dlatego istnieje możliwość negocjacji cen, czy uzyskania rabatów, dogodnych terminów płatności dla odbiorców większych ilości produktów oferowanych przez naszą firmę.

Zakład metalowy - Lizurej brama przesuwana dachówki